Daha

1 Şubat 2020

Kayseri

Kayseri Erciyes Dağı

Organize eden

DivefanClub

Sevgili arkadaşlar…
Kış ayları ile birlikte bir Dalış ve Doğa Sporları Kulübü olarak kış etkinliklerimize tam gaz devam ediyoruz… Kış etkinliklerimizde de DiveFan Club farkını fazlasıyla hissedeceksiniz.
Hafta sonu 2 günlük Kayseri-Erciyes kayak ve snowboard keyfi, hem de ulaşım uçakla…
Yine tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünülerek sizler için en iyisinin hazırlandığı bir programla karşınızdayız.
Konaklamamız havaalanına 10 dk, Kayak merkezine 30 dk mesafedeki, en iyi ve en yeni otellerden 5* lı Wyndham Grand otelde olacaktır ve otelimiz şehrin tam göbeğindedir. Otelimizde yarı olimpik havuz, sauna, spa mevcuttur.
Turumuz, tüm ulaşım, transferler, 2 günlük sınırsız ski pass, konaklama ve 2 kahvaltı ve cumartesi akşam yemeği dahil şekilde olacaktır.
Kayseri/Erciyes Türkiye’nin en iyi kayak bölgelerinden biridir ve herkesi mutlu edecek oldukça geniş ve farklı pistleri mevcuttur. Yeni başlayanlar için baby pistten acemiler için 1.4 km’lik piste ve pistler arası geçişlerle 10 km hatta daha uzun pistlere sahiptir ki bu pistler, Tekir kapı, Develi kapı, Hisarcık kapı, Hacılar kapı ve açılırsa siyahın siyahı Ottoman pistidir.

PROGRAM
1 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ SABAH 04:30’DA SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI’NDA BULUŞMA. SAAT:06:25 Uçağı ile Kayseri’ye uçuş ve 07:45’te varış. Transfer araçlarımızla önce otantik kahvaltı alacağımız yere gidip muhteşem kahvaltımızı yapıyoruz sonrasında konaklayacağımız otelimize geçip üstümüzü değiştirip yine transfer araçlarımızla dağa doğru yola çıkıyoruz ve tüm gün süren kayak ve snowboard keyfi başlıyor. Akşam belirlediğimiz saatte buluşma ve merkezdeki otelimize transfer. Akşam yemeğimiz otelimizde.
2 ŞUBAT 2020 PAZAR Sabah otelde yaptığımız kahvaltı sonrası dağa transfer ve tüm gün yine kayak ve snowboard keyfi. Akşam merkeze dönüşün ardından akşam yemeğimizi yiyor ve havaalanına geçiyoruz. Gece 21:15 uçağı ile İstanbul’a hareket edip saat 22:50’de İstanbul’a varış ve de turumuzun sonu.

ÜCRETLENDİRME
NAKİT
FULL PAKET: 1100TL
SKI PASS’IZ : 900TL
SINGLE ODA FARKI: 100 TL

ÇOCUK ÜCRETLENDİRMELERİ
0-2 YAŞ ARASI :200 TL
2-6 YAŞ ARASI :550 TL
Tüm bu çocuk fiyatlandırmaları 2 yetişkin yani için geçerlidir.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME ŞARTLARI
TÜM BONUS VE WORD KARTLAR, AXESS, BANKKART, ADVANTEGE VE PARAF KARTLARA 1-3-6-9 TAKSİT.
CARDFİNANS KARTA 1-3-6 TAKSİT
MAXIMUM KARTA 1-3 TAKSİT
İMKANLARIMIZ MEVCUTTUR.
AŞAĞIDA SADECE FULL PAKET ÜCRETLERİ KOMİSYON FARKLARI İLE YAZILMIŞTIR DİĞER ÜCRETLEREDE AYNI ORANLARDA KOMİSYON UYGULANACAKTIR.
ORANLAR YUKARIDA YAZAN TÜM KARTLAR İÇİN GEÇERLİDİR.

KREDİ KARTI ÜCRETLENDİRME
TEK ÇEKİM:1200 TL
3 TAKSİT :1250 TL
6 TAKSİT :1300 TL
9 TAKSİT :1350 TL

DAHİL OLANLAR
-Pegasus Hava yolları ile İstanbul-Kayseri-İstanbul uçuşları
-15 kg kargo 8 kg kabin olan bagaj limiti
-1 Gece konaklama (2-3 kişilik odalarda)
-2 gün Kahvaltı
-Cumartesi akşam yemeği
-2 Gün full skipass (tüm liftlerde geçerli)
-2 gün Tüm Transfer Hizmetleri (havaalanı– Otel – Dağ)
-Profesyonel Dağ Rehberlik Hizmetleri

DAHİL OLMAYANLAR
-Ekipman uçak kargo ücretleri (isteyene 100 TL karşılığı gidiş dönüş alabiliriz)
-Öğle yemekleri
-Kayak ve Snowboard eğitimleri
-Kayak ve Snowboard malzeme kiraları
-Tüm kişisel harcamalar

Not: Kişisel nedenlerle veya doğa şartları gereğince kayak yapamaması ya da yapılamaması uçak ve transfer araçlarının kaçırılması durumlarında ücret iadesi yoktur. Turumuza katılmayı kesinleştirmek için 20 OCAK 2020 tarihine kadar 500 TL kapora yatırmak ve kimliğinizde yazdığı şekliyle ad soyadı bilgisini vermek gerekmektedir. Uçakla gidileceği için bu konuda maalesef taviz veremiyoruz. Rezervasyon önceliği kapora yatıran misafirlerimizin olacaktır. HOCAM YAZ BENİ DEMEKLE OLMUYOR YANİ.😉

Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan karayolu yolcu taşımacılığı zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası ve zorunlu karayolu taşımacılık mali sorumluluk sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine sahiptir. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez. (Gittiğiniz turlarda lütfen kendi iyiliğiniz için seyahat sigortasını sorgulayınız)

ETKİNLİĞİMİZ KENDİ ACENTEMİZ OLAN 11976 NO’LU TURSAB A SINIFI ACENTESİ DFC WORLD TRAVEL VE TSSF 772 NO’LU DIVEFAN CLUB TARAFINDAN ORGANİZE EDİLMİŞTİR.

DIVEFAN PRO TEAM…

HER TÜRLÜ SORU VE BİLGİLENDİRMELER İÇİN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM ADRESLERİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ..

Öztan SÖNMEZ
TSSF/CMAS 2* Eğitmen
PROTEC Instructor Trainer
SSI DiveCon Instructor
Cmas&SSI&PROTEC Uzmanlıklar Eğitmeni
TSSF Rehber Balıkadam
Profesyonel balıkadam
Altın Cankurtaran
0532 412 87 37
www.divefanclub.com
info@divefanclub.com
oztansonmez13@hotmail.com
DFC WORLD TRAVEL
0216 3483326
Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad.Hakan Apt. No:33/7 Hasanpaşa/Kadıköy/İstanbul

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× 2 = 16

clear formPost comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.