Daha

27 Ekim 2018

Kaş

Organize eden

DivefanClub

Evet değerli DiveFanlar, muhteşem 29 Ekim kutlamaları için UÇAKLA Kaş’a gidiyoruz..
Hepinizin bildiği gibi Türkiye’de Cumhuriyet Bayramı en güzel Kaş’ta kutlanır. Öyle ki oradaki kutlamalara bir kez katılan her Cumhuriyet Bayramı’nda orada olmak ister.
İşte biz de bayram tatilinin pazartesi gününe gelmesinden dolayı bu yıl 29 Ekim turumuzu uçakla planladık ve 60 bileti aylar öncesinden satın aldık. Yani kontenjanımız 60 kişi olacak. CUMARTESİ sabah uçuşuyla Dalaman’a gidip havaalanında bizi bekleyen transfer araçları ile Kaş’a geçeceğiz. 3 gün 3 gece Kaş’ta kaldıktan sonra SALI oldukça erken bir saatte yine transfer araçlarımızla Dalaman’a geçip İstanbul’a uçacağız ve SALI Sabah 09:30’da SABİHA GÖKÇEN havaalanında olacağız.
Kaş’taki ilk günümüz yani cumartesi ve 2. Günümüz Pazar günü 2 dalış yapıp pazartesi günü ise tek bir dalış yapacağız.

Cumhuriyet Bayramı’mızı müthiş gümüş sürüleri, onları kovalayan palamutlar ve orfozlar, kendisiyle haşır neşir olmanıza izin veren baba orfoz ve bir değil onlarca carettayla birlikte kutlayacağız.

Pazartesi akşamı ise Cumhuriyet Bayramı’mızı en güzel şekilde kutlayacağız. Kutlamalar için Kaş Meydanı’nda kurulan masalarda yerimizi almak üzere bu güne özel olarak hazırlattığımız tişörtlerimizi giyip bayraklarımızı,sis bombalarımızı sallayarak kortej halinde gideceğiz.

Kaş’taki teknemiz Barakuda Diving otelimiz Upperhouse olacaktır, sadece DIVEFAN CLUB misafirlerini ağırlayacaktır yani her ikisi de bizim için kapatılmış durumda.

İŞTE PROGRAM
27 EKİM 2018 CUMARTESİ
SABAH 04:00’da SABİHA GÖKÇEN Havaalanında buluşma ve Pegasus Havayolları 06:05 uçağı ile Dalaman’a uçuyoruz.
SAAT 07:20’de Dalaman’a inip bizi bekleyen transfer araçlarımıza geçiyoruz. 2,5 saatlik bir yolculuk sonrası Kaş’a varıyoruz. Otelimizde aldığımız kahvaltının ardından teknemize geçiyoruz ve gün içinde 2 harika dalış yapıyoruz.
Akşam limana döndükten sonra serbest zaman ama her zaman olduğu gibi hep beraber yemek yiyip eğleneceğimiz bir organizasyon yapacağız.
28 EKİM 2018 PAZAR
Sabah kahvaltıdan sonra teknemize geçiyoruz ve 2 dalış yapıyoruz. Dalışın ardından Kaş’a dönüp Kaş’ın tadını çıkarmaya başlıyoruz.
29 EKİM 2018 PAZARTESİ Sabah geç kahvaltıdan sonra tekneye geçiş ve tek dalışla günü bitirip, Kaş’a dönerek gündüz kaşın tadını çıkarmaya başlıyoruz….
Akşam için hazırlanıp Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için meydandaki yerimizi alıyoruz. Gece isteyen istediği saatte otele geçebilir ancak sabah çok erken kalkacağımızı unutmayın.
30 EKİM 2018 SALI
Sabah erkenden otelde hazırlanan sandviç ve meyve suyundan oluşan kahvaltımızı alarak 03:00’da transfer araçlarımızla Dalaman’a doğru hareket ediyoruz ve 08:05 uçağı ile Sabiha Gökçen’e uçuyoruz 09:30 İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETLENDİRME
NAKİT
-DALICILAR: 1500TL
-MİSAFİRLER: 1300TL
-SINGLE ODA FARKI: 200TL

KREDİ KARTI
-DALICILAR :1650TL
-MİSAFİRLER :1450TL

AKBANK, YAPI KREDİ BANKASI, GARANTİ BANKASI VE TÜM BONUS KARTLAR TEK ÇEKİM VEYA 6 TAKSİTE KADAR BÖLME İMKANI..

FİYATA DAHİL OLANLAR
-İstanbul-Dalaman-İstanbul Pegasus Havayolları ile uçuş
-Dalaman-Kaş-Dalaman transferler
-3 gece konaklama
-4 gün açık büfe sabah kahvaltısı
-2 gün teknede öğle yemeği
-3 gün tekneden 5 dalış ve tüm ekipmanlar
-Tüm eğitmenlik ve rehberlik hizmetleri
-Dijital ortamda su altı fotoğrafları
-Seyahat sigortası
-29 Ekime özel tişört

DAHİL OLMAYANLAR

-Yolda, otelde, teknede kişisel harcamalar
-Akşam yemekleri
-Pegasus Bagaj hakkı 15 kg’dır. İsteyen olursa önceden bildirmek şartı ile gidiş dönüş dalış çantası ağırlığa bakılmaksızın 50 TL.

Not: Dalıcıların kişisel nedenlerle dalışlarını yapamaması ya da uçak ve transfer araçlarını kaçırması durumunda ücret iadesi yoktur.

Turumuza katılmayı kesinleştirmek için 20 EYLÜL tarihine kadar 800 TL kapora yatırmak ve Kimliğinizde yazdığı şekliyle ad soyad ve TC numarası bilgisini vermek gerekmektedir. Uçakla gidileceği için bu konuda maalesef taviz veremiyoruz. Rezervasyon önceliğ kapora yatıran misafirlerimizin olacaktır. HOCAM YAZ BENİ DEMEKLE OLMUYOR YANİ..😉
Kalan bakiyede tura 10 gün kala kapatılması gerekmekdedir….

Yapılan tüm organizasyonlarımızda yapılması kanunen zorunlu olan karayolu yolcu taşımacılığı zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası ve zorunlu karayolu taşımacılık mali sorumluluk sigortalarının hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesi’ne sahiptir. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez.
(Gittiğiniz turlarda lütfen kendi iyiliğiniz için seyahat sigortasını sorgulayınız)

ETKİNLİĞİMİZ KENDİ ACENTEMİZ OLAN 8398 NOLU TURSAB A SINIFI ACENTE SONO TUR VE TSSF 772 NOLU DIVEFAN CLUB TARAFINDAN ORGANİZE EDİLMİŞTİR. DALIŞLARIMIZ DIVEFAN CLUB EĞİTMENLERİ TARAFINDAN YAPTIRILACAKTIR.

HER TÜRLÜ SORU VE BİLGİLENDİRMELERİNİZ İÇİN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM ADRESLERİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ..

 

Öztan SÖNMEZ

TSSF/CMAS 2* Eğitmen
PROTEC Instructor Trainer
SSI DiveCon Instructor
Cmas&SSI&PROTEC Uzmanlıklar Eğitmeni
TSSF Rehber Balıkadam
Profesyonel balıkadam
Altın Cankurtaran
0532 412 87 37
info@divefanclub.com
oztansonmez13@hotmail.com

SONOTUR
444 7 386
www.sonotur.com

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 × 1 =

clear formPost comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.