Daha

14 Mart 2020

Organize eden

DivefanClub

Bu yıl siz değerli DiveFan Club üyelerimize özel, güzel ülkemizin görülmesi gereken birbirinden harika tarihi ve kültürel yerlerini DFC World Travel farkı ile geziyoruz. İlk kültürel turumuzu Peri Bacaları,yeraltı mağaraları ve Ihlara Vadisi ile ünlü Nevşehir ilimizde bulunan Kapadokya’ya gerçekleştiriyoruz.

Tüm turlarımız yerel rehberler eşliğinde ve her şey dahil konsepte butik olarak gerçekleştirilecektir. DiveFan eğlencesinin bol bol yaşanacağı turumuzda, Kapadokya bölgesinin görülmesi gereken yerlerini gezip, meşhur yiyecek ve içeceklerini birlikte tadacağız.

TUR PROĞRAMI

14 Mart 2020 Cumartesi sabahı 04:30’da Sahiha Gökçen Havalimanı’n da buluşma

Pegasus Havayolları 06:25 direk uçuşu ile 07:45’de Kayseri Havalimanı’na varış ve bize özel transfer aracımız ile açık büfe sabah kahvaltısını alacağımız Ananın Yeri Restaurant’ta gidiyoruz. Kahvaltıdan sonra sırası ile Uçhisar Kalesi, Göreme Açık Hava Müzesi, Aşk Vadisi, Çavuşin Köyü Harabeleri ve Paşabağı gezip öğle yemeği için Uranus Restaurant’ta geçiyoruz. Yemekten sonra Avanos Çanak Çömlek Atölyesi, Devrent Vadisi ve Ürgüp Peri Bacalarını gezip günün yorgunluğunu atmak için şarap tadım turu ile günümüzü sonlandırıp akşam yemeği için testi kebabı ile ünlü Şömine Restaurant’ta gidiyoruz. Gecelememe otelimizde….

15 Mart 2020 Pazar otelimizde alacağımız kahvaltının ardından gene yollara revan oluyoruz. Göreme Panoramik olarak Göreme’ye tepeden bakıp balonların uçuşunu seyredip fotoğraf çekebilirsiniz. Derinkuyu Yeraltı Şehri , Ihlara Vadisi , Belisırma Köyünü gezip öğle yemeği için Evrenos Restaurantta bir mola verip Selime Manastırı ve Kayalıkları, Yaprakhisar ve Uçhisar Güvercinlik Vadisini gezip akşam yemeğine geçiyoruz. 20:30 gibi havaalanına geçip Pegasus Havayolları ile 22:10 direk uçuşu ile 23:35’de İstanbul’dayız ve harika turumuzun sonu….

Fiyata Dahil Olanlar:

-Pegasus Havayolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri

-1 gece Harkasos Cave Otel’de konaklama

-2 gün açık büfe sabah kahvaltısı

-2 gün öğle yemekleri

-2 gece akşam yemekleri

-Tüm transferler

-Turizm kokartlı tur rehberi

Fiyata Dahil Olmayanlar:

-Kişisel Harcamalar

-Müze ve ören yeri girişleri

-Müze Kart

-Yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler

Fiyatlandırma:

-Çift Kişilik Odada Kişi Başı 1199 TL.

-Single Odada Kişi Başı 1349 TL.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME ŞARTLARI
TÜM BONUS VE WORD KARTLAR, AXESS, BANKKART, ADVANTEGE VE PARAF KARTLARA 1-3-6-9 TAKSİT.
CARDFİNANS KARTA 1-3-6 TAKSİT
MAXIMUM KARTA 1-3 TAKSİT
İMKANLARIMIZ MEVCUTTUR.
AŞAĞIDA SADECE FULL PAKET ÜCRETLERİ KOMİSYON FARKLARI İLE YAZILMIŞTIR DİĞER ÜCRETLEREDE AYNI ORANLARDA KOMİSYON UYGULANACAKTIR.
ORANLAR YUKARIDA YAZAN TÜM KARTLAR İÇİN GEÇERLİDİR.

Not: Kişisel nedenlerle uçak ve transfer araçlarının kaçırılması durumlarında ücret iadesi yoktur. Turumuza katılmayı kesinleştirmek için 10 ŞUBAT 2020 tarihine kadar 500 TL kapora yatırmak ve kimliğinizde yazdığı şekliyle ad soyadı bilgisini vermek gerekmektedir. Uçakla gidileceği için bu konuda maalesef taviz veremiyoruz. Rezervasyon önceliği kapora yatıran misafirlerimizin olacaktır. HOCAM YAZ BENİ DEMEKLE OLMUYOR YANİ.😉

Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan karayolu yolcu taşımacılığı zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası ve zorunlu karayolu taşımacılık mali sorumluluk sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine sahiptir. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez. (Gittiğiniz turlarda lütfen kendi iyiliğiniz için seyahat sigortasını sorgulayınız)

ETKİNLİĞİMİZ KENDİ ACENTEMİZ OLAN 11976 NO’LU TURSAB A SINIFI ACENTESİ DFC WORLD TRAVEL VE TSSF 892 NO’LU DIVEFAN CLUB TARAFINDAN ORGANİZE EDİLMİŞTİR.

DIVEFAN PRO TEAM…

HER TÜRLÜ SORU VE BİLGİLENDİRMELER İÇİN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM ADRESLERİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ..

Öztan SÖNMEZ
TSSF/CMAS 2* Eğitmen
PROTEC Instructor Trainer
SSI DiveCon Instructor
Cmas&SSI&PROTEC Uzmanlıklar Eğitmeni
TSSF Rehber Balıkadam
Profesyonel balıkadam
Altın Cankurtaran

0532 412 87 37
www.divefanclub.com
info@divefanclub.com
oztansonmez13@hotmail.com
DFC WORLD TRAVEL
0216 3483326
Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad.Hakan Apt. No:33/7 Hasanpaşa/Kadıköy/İstanbul

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 ÷ = 5

clear formPost comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.