Daha

4 Eylül 2020 19:00 - 23:55

Sevgili arkadaşlar,

Divefan Club’dan yine bir ilk… Mersin’in şirin ilçesi Aydıncık’a gidiyoruz. Aydıncık, sıcacık suyu ile şort-tişört dalış imkanı sunan, Yelkenli, Yılanlı ve Martı adalarıyla, Gemi Durağı ve Kurtini koylarıyla, Gilindire Duvarı ve Kaynar Mağara dalış noktaları ile farklı bir destinasyon…
Cumartesi dalışlarımızdan sonra Dünya serbest dalış rekortmenlerimizden Şahika Ercümen’in de rekor kırmış olduğu Gilindire Mağarası’nı ziyaret edeceğiz. Mersin ilimizin meşhur lezzetlerinden tantuni yemeyi tabii ki ihmal etmiyoruz. Bu turumuzda maalesef eğitim alamıyoruz. Böylece dönüş yoluna 13:00-14:00 gibi çıkmayı planlıyoruz.
Tekne kontenjanımız pandemi dolayısıyla 20 kişidir. Bu seneki bütün turlarımızda olduğu gibi her misafirimiz ikili koltuklarda tek olarak seyahat edeceklerdir.

PROGRAM

4 EYLÜL CUMA:

19:00’da Şişli’den hareket ediyoruz. Her misafirimizin temassız ateşlerini ölçtükten sonra 5 maske ve kolonya hediyemizi takdim edip, koltuklarda tek oturacak şekilde aracımıza alıyoruz. Anadolu Yakası’ndan gelecek dostlarımızı da aynı şekilde aldıktan sonra yola koyuluyoruz.

5 EYLÜL CUMARTESİ:
Sabah saatlerinde otelimizde kahvaltımızı yapıp dalış teknemize geçiyoruz. Gün içinde 2 dalış yapıyoruz, öğle yemeği teknemizde olacak. Dalışlardan sonra Gilindire Mağarası’na kısa bir gezinti yapıp akşam yemeğimizi alacağımız restauranta gitmek için otelimizde hazırlanmaya geçiyoruz.

6 EYLÜL PAZAR:
Sabah kahvaltısını otelde yaptıktan sonra teknemize geçip 2 harika dalış daha yapıyoruz dönüş yolunda teknede öğle yemeğini alıp tahmini 13:00 gibi geri dönüşe geçiyoruz.
Trafik ve yol şartlarına göre gece 02:00-03:00 gibi İstanbul’a varmayı planlıyoruz.

ÜCRETLENDİRME
NAKİT
-DALICILAR: 1500 TL
-SINGLE ODA FARKI 100 TL
(Dalıcı brövesi olmayan kişiler tekne kapasitesinin sınırlı olmasından dolayı 2 gün birer deneme dalışı yaparak dalıcı ücreti ödeyecektir.)

KREDİ KARTI İLE ÖDEME ŞARTLARI
TÜM BONUS VE WORLD KARTLAR, AXESS, BANKKART, ADVANTAGE, CARDFİNANS, MAXIMUM VE PARAF KARTLARA 1-3-6-9 TAKSİT İMKANLARIMIZ MEVCUTTUR.
AŞAĞIDA SADECE DALICI ÜCRETLERİ KOMİSYON FARKLARI İLE YAZILMIŞTIR DİĞER ÜCRETLERE DE AYNI ORANLARDA KOMİSYON UYGULANACAKTIR.
ORANLAR YUKARIDA YAZAN TÜM KARTLAR İÇİN GEÇERLİDİR.
TEK ÇEKİM  :1600 TL
3 TAKSİT :1650 TL
6 TAKSİT :1700 TL
9 TAKSİT :1750 TL

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
– Ulaşım ve tüm transferler
– 1 gece çift kişilik odalarda konaklama
– 2 sabah kahvaltısı
– 2 öğle yemeği – Cumartesi akşam yemeği
– 2 gün 4 dalış
– Seyahat sigortası
– Dalışlardaki tüm ekipmanlar
– Su altı fotoğrafları – Gilindire Mağarası giriş ücreti
– Maske, kolonya ve maps
– Tüm eğitmenlik ve rehberlik hizmetleri

FİYATLARA DAHİL OLMAYANLAR
– Yolda ve teknedeki kişisel harcamalar
– İçecekler

NOT: Dalıcıların kişisel nedenlerle veya dalış kurallarına uymaması sebebiyle dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

Kesin rezervasyonlar için 31 AĞUSTOS Pazartesi gününe kadar 500TL kapora yatırılması gerekmektedir. “HOCAM YAZ BENİ DE” DEMEKLE OLMUYOR YANİ :)))
Rezervasyonda önceliğimizi kapora yatıranlar alacaktır, kontenjanımızın çabuk dolacağını hatırlatalım.

Yapılan tüm organizasyonlarımızda, kanunen zorunlu olan kara yolu yolcu taşımacılığı zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası ve zorunlu kara yolu taşımacılık mali sorumluluk sigortalarının hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesi’ne sahiptir. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez. (Gittiğiniz turlarda lütfen kendi iyiliğiniz için seyahat sigortasını sorgulayınız)

ETKİNLİĞİMİZ KENDİ ACENTEMİZ OLAN 11976 NO’LU TURSAB A SINIFI ACENTE DFC WORLD TRAVEL VE TSSF 892 NO’LU DIVEFAN CLUB TARAFINDAN ORGANİZE EDİLMİŞTİR. DALIŞLARIMIZ DIVEFAN CLUB EĞİTMENLERİ TARAFINDAN YAPTIRILACAKTIR.

DIVEFAN PRO TEAM!

HER TÜRLÜ SORU VE BİLGİLENDİRMELER İÇİN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM ADRESLERİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ..

Öztan SÖNMEZ
EĞİTMEN (CMAS,PADI,SSI)
0532 412 87 37
www.divefanclub.com
info@divefanclub.com
oztansonmez13@hotmail.com

DFC World Travel
Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Hakan Apt. No:33 K:2 D:9 Kadıköy/İSTANBUL
0216 DIVEFAN
0216 348 33 26

PANDEMİ KAPSAMINDA TURLARIMIZDA UYULMASI GEREKEN ZORUNLU KURALLAR:
– Ulaşım araçlarına ve tekneye binişlerde temassız ateş kontrolü yapılacaktır.
– Tüm yolcularımızın Sağlık Bakanlığı tarafından belirlemiş olduğu HES kodunu göstermesi gerekmektedir.
– Araçlara binerken tüm yolcularımıza 5 adet maske ve 80 derece limon kolonyası ücretsiz olarak dağıtılacaktır.
– Araçlarda tüm yolcular tek başına ve mümkün olduğunca çapraz şekilde oturacaktır. Yolculuk boyunca maske takmaları zorunludur.
– Yol boyunca verilecek molalar mümkün olduğunca kısa tutulacak ve yakın temas mesafesine dikkat edilecektir.
– Otellerde alınacak sabah kahvaltılarında otellerin uygulayacağı kurallar geçerlidir.
– Dalış tekneleri belirlenen kapasitelerinin yarısı kadar dalıcı alacak. Malzemesi olmayan dalıcılar için tur boyunca sadece kendilerinin kullanılması için malzeme ve maps(ağızlık) verilecektir. Malzemelerin karışmaması için üzerlerinde DiveFan yazılı ve numaralı yuvarlak metal numaralandırma yapılmıştır.
– Tekneler her ne kadar yarı kapasitede dalıcı almış olsa da alanın dar olduğu yerlerde sosyal mesafeye dikkat edilmesi gerekmektedir.
– Maskelerin buğusunun önlenmesi için tükürmek kesinlikle yasaktır. Lütfen eğitmen veya asistanlarımızdan gerektiğinde buğu çözücü isteyiniz.
– Cumartesi akşamı düzenlenecek akşam yemeğinde masalara sosyal mesafeye uygun olarak oturulacak ve gideceğimiz restaurantların almış olduğu önlemler geçerli olacaktır.
– Gideceğimiz bölgedeki valiliklerin almış olduğu kararlar geçerlidir. Eğer o bölgede dışarıda maske takmak zorunlu ise bu kurallara riayet ediniz. Kişisel olarak alınacak cezalardan DFC World Travel ve Divefan Club Dalış ve Doğa Sporları Merkezi sorumlu tutulamaz.
– Tur boyunca eğitmenlerimizin direktiflerine harfiyen uyunuz ve uymayanları gördüğünüz takdirde kendiniz uyarmayıp eğitmenlerinize söyleyiniz.
Kendi sağlınız ve çevrenizdeki arkadaşlarınızın sağlığı için lütfen kurallara uyalım. Sosyal mesafemizi koruyup, mümkün olduğunca maskelerimizi yüzümüzden çıkarmayalım.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

÷ 7 = 1

clear formPost comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.