Daha

28 Ekim 2020 20:00

Evet değerli DiveFanlar, asın bayrakları!

Muhteşem 29 Ekim kutlamaları için her sene olduğu gibi bu sene de Kaş’a gidiyoruz.
Hepinizin bildiği gibi Türkiye’de Cumhuriyet Bayramı en güzel Kaş’ta kutlanır. Öyle ki, orada kutlamalara bir kez katılanlar her Cumhuriyet Bayramı’nda orada olmak ister.
İşte biz de 29 Ekim tatilinin Perşembe gününe gelmesinden dolayı bu yıl 29 Ekim turumuzu Cuma gününü de ekleyerek 4 gün olarak planladık.
Perşembe akşamı Cumhuriyet Bayramı’mızı en güzel şekilde kutlayacağız. Kutlamalar için her sene Kaş Meydanı’nda kurulan bize özel masalara gidiyorduk. Yalnız bu sene pandemi yüzünden aldığımız duyumlar maalesef meydanda toplu şekilde kutlama olmayacağı yönünde…

Böyle bir sınırlama getirilmemiş olsa dahi meydanın çok kalabalık olacağını ve sosyal mesafenin korunamayacağını düşündüğümüz için Ehli Keyf Restaurant’ı kendi grubumuza özel 45 kişi olarak kapattık. Canlı müzik ve 29 Ekim’e yakışır bir eğlence siz değerli dostlarımızı bekliyor!

Kaş’ta dalışlarımızı her zamanki gibi Barakuda Diving Center, Anemon teknesi ile yapacağız. Pandemi dolayısı ile kapasite 45 kişi ile sınırlandırılmıştır ve sadece DiveFan Club misafirleri için ayrılmıştır.

Otelimiz ise Kaş’ın en iyi ve en merkezi otellerinden biri olan KaşMahal Otel’dir ve yine sadece DiveFan Club misafirlerini ağırlayacaktır.

TUR PROGRAMI

28 EKİM ÇARŞAMBA:

20:00’de Şişli Migros önünden hareket ve Anadolu Yakası’ndan gelecek yolcularımızı da alıp keyifli dört gün geçireceğimiz Kaş’a doğru yola çıkıyoruz.

29 EKİM PERŞEMBE:

Sabah saatlerinde otelimize varış ve otelde alacağımız kahvaltıdan sonra teknemize geçiyoruz ve 2 harika dalış yapıyoruz. Öğle yemeğini teknede alıyoruz Dalışların ardından limana dönüp 29 Ekim kutlamaları için hazırlanıyoruz. Akşam yemeği ve eğlence turumuza dahildir.

30 EKİM CUMA:

Geç bir kahvaltıdan sonra 12:00 gibi teknemize geçiyoruz ve 2 dalış yapıyoruz. Öğle yemeğimiz teknemizde. Keyifli geçen dalışların ardından limana dönüyoruz ve serbest zaman…

31 EKİM CUMARTESİ:

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından teknemize geçip 2 dalış yapıyoruz. Öğle yemeğimiz yine teknemizde. Dalışlardan sonra limana dönüş ve son gecemizi bir arada geçirip akşam yemeğini alacağımız Tzatziki Restaurant’a  geçiyoruz. Ertesi gün dalış olmadığı için sabahlar olmasın deyip barlar sokağına geçiyoruz 😊

1 KASIM PAZAR:

Sabah geç kahvaltıdan sonra 11:00 gibi İstanbul’a doğru hareket ve erken saatlerde varış.

ÜCRETLENDİRME

Havale/EFT                      2300 TL

Kredi Kartı Tek Çekim      2450 TL

3 Taksit                             2500 TL

6 Taksit                             2600 TL

9 Taksit                             2700 TL

Single oda farkı               450 TL (üç gece için)

BONUS, WORLD, AXESS, BANKKART, ADVANTAGE, CARDFINANS, MAXIMUM ve PARAF kartlara

1-3-6-9 taksit imkanı bulunmaktadır.
Yukarıda sadece dalıcı ücretleri komisyon farkları ile yazılmıştır diğer ücretlere de aynı oranlarda komisyon uygulanacaktır. Oranlar yukarıdaki tüm kartlar için geçerlidir.

(Dalıcı brövesi olmayan kişiler tekne kapasitesinin sınırlı olmasından dolayı 3 gün birer deneme dalışı yaparak dalıcı ücreti ödeyecektir.)

Kesin rezervasyonlar için 5 Ekim Pazartesi gününe kadar 800 TL kapora yatırılması gerekmektedir.
“HOCAM YAZ BENİ DE” demekle olmuyor yani :)))
Rezervasyonda önceliğimizi kaporayı ilk yatıranlar alacaktır, kontenjanımızın çabuk dolacağını hatırlatalım.

ÖNEMLİ NOT: Ulaşım almayacak olan arkadaşların rezervasyon anında mutlaka belirtmesi gerekmektedir.
Aksi belirtilmedikçe araç hizmet bedeli alınacaktır. Sonradan yapılacak olan araç iptali tercihinde ücret iadesi yapılamaz.
Araç tercih etmeyenlerin tur ücretinden 200 TL düşülecektir.

ÜCRETE DAHİL:
– Ulaşım ve tüm transferler
– 3 Gece çift kişilik odalarda konaklama
– 4 kahvaltı
– 3 öğle yemeği

– 2 akşam yemeği
– 3 gün 6 dalış
– Seyahat sigortası
– Dalışlardaki tüm ekipmanlar
– Su altı fotoğrafları
– Maske, kolonya ve maps
– Tüm eğitmenlik ve rehberlik hizmetleri

– Tüm acente hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:
– Yolda ve teknedeki kişisel harcamalar

– Cuma akşam akşam yemeği
– İçecekler

NOT: Dalıcıların kişisel nedenlerle veya dalış kurallarına uymaması sebebiyle dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

Tüm organizasyonlarımızda, kanunen zorunlu olan kara yolu yolcu taşımacılığı zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası ve zorunlu kara yolu taşımacılık mali sorumluluk sigortalarının hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesi’ne sahiptir. Bu sigortanın bedeli, ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez. (Katıldığınız turlarda lütfen kendi iyiliğiniz için seyahat sigortasını sorgulayınız)

Etkinliğimiz kendi acentemiz olan 11976 no’lu TURSAB A sınıfı acente DFC WORLD TRAVEL ve TSSF 892 no’lu DIVEFAN CLUB tarafından organize edilmiştir. Dalışlarımız Divefan Club eğitmenleri tarafından yaptırılacaktır.

DIVEFAN PRO TEAM!

Tüm soru ve bilgilendirmeler için aşağıdaki iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz:

Öztan SÖNMEZ –

Eğitmen (CMAS,PADI,SSI)
0532 412 87 37
www.divefanclub.com
info@divefanclub.com
oztansonmez13@hotmail.com

DFC World Travel
Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Hakan Apt. No:33 K:2 D:7 Kadıköy/İSTANBUL
0216 DIVEFAN
0216 348 33 26

PANDEMİ KAPSAMINDA TURLARIMIZDA UYULMASI GEREKEN ZORUNLU KURALLAR:
– Ulaşım araçlarına ve tekneye binişlerde temassız ateş kontrolü yapılacaktır.
– Tüm yolcularımızın Sağlık Bakanlığı tarafından belirlemiş olduğu HES kodunu göstermesi gerekmektedir.
– Araçlara binerken tüm yolcularımıza 5 adet maske ve 80 derece limon kolonyası ücretsiz olarak dağıtılacaktır.
– Araçlarda tüm yolcular tek başına ve mümkün olduğunca çapraz şekilde oturacaktır. Yolculuk boyunca maske takmaları zorunludur.
– Yol boyunca verilecek molalar mümkün olduğunca kısa tutulacak ve yakın temas mesafesine dikkat edilecektir.
– Otellerde alınacak sabah kahvaltılarında otellerin uygulayacağı kurallar geçerlidir.
– Dalış tekneleri belirlenen kapasitelerinin yarısı kadar dalıcı alacak. Malzemesi olmayan dalıcılar için tur boyunca sadece kendilerinin kullanılması için malzeme ve maps(ağızlık) verilecektir. Malzemelerin karışmaması için üzerlerinde DiveFan yazılı ve numaralı yuvarlak metal numaralandırma yapılmıştır.
– Tekneler her ne kadar yarı kapasitede dalıcı almış olsa da alanın dar olduğu yerlerde sosyal mesafeye dikkat edilmesi gerekmektedir.
– Maskelerin buğusunun önlenmesi için tükürmek kesinlikle yasaktır. Lütfen eğitmen veya asistanlarımızdan gerektiğinde buğu çözücü isteyiniz.
– Cumartesi akşamı düzenlenecek akşam yemeğinde masalara sosyal mesafeye uygun olarak oturulacak ve gideceğimiz restaurantların almış olduğu önlemler geçerli olacaktır.
– Gideceğimiz bölgedeki valiliklerin almış olduğu kararlar geçerlidir. Eğer o bölgede dışarıda maske takmak zorunlu ise bu kurallara riayet ediniz. Kişisel olarak alınacak cezalardan DFC World Travel ve Divefan Club Dalış ve Doğa Sporları Merkezi sorumlu tutulamaz.
– Tur boyunca eğitmenlerimizin direktiflerine harfiyen uyunuz ve uymayanları gördüğünüz takdirde kendiniz uyarmayıp eğitmenlerinize söyleyiniz.
Kendi sağlınız ve çevrenizdeki arkadaşlarınızın sağlığı için lütfen kurallara uyalım. Sosyal mesafemizi koruyup, mümkün olduğunca maskelerimizi yüzümüzden çıkarmayalım.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 × = 28

clear formPost comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.