Daha

25 Eylül 2020 22:00

Sevgili arkadaşlar,

Hem tarihî dokusu hem de doğal güzellikleriyle büyüleyen Seferihisar, Türkiye’nin en renkli sualtı yapısına sahip bölgesi. Rengârenk mağaraları, bacaları, tünelleriyle çok farklı dalış noktalarına sahip Seferihisar’da Kanyon, Mağara, Teos’un Köşesi, Oyun Taşı gibi birbirinden güzel ve özel dalış noktaları bizleri bekliyor.
Her sene Mayıs aylarında düzenlediğimiz Seferihisar turunu bu sene canlılığın daha bol olmasından dolayı Eylül ayına erteledik.
Seferihisar turumuzda otelimiz hemen dalış merkezimizin yanındaki Maya Bistro Hotel Beach olacaktır. Daha önce Seferihisar’a gelenler bilirler; Atlantis Resort Otel’de konaklamamızı gerçekleştirirdik, bu sene pandemi sebebiyle  gene aynı otele bağlı dalış merkezimize daha yakın tek katlı evlerden oluşan tesiste kalıyoruz. Akşam yemeğimizi turumuza dahil olarak hemen sahildeki iskelenin üzerindeki çok keyifli bir restaurantta alacağız.

PROGRAM

25 EYLÜL CUMA:

Saat 22:00’de Şişli’den hareket ediyoruz. Her misafirimizin temassız ateşlerini ölçtükten sonra 5 maske ve kolonya hediyemizi takdim edip, koltuklarda tek oturacak şekilde aracımıza alıyoruz. Anadolu Yakası’ndan gelecek dostlarımızı da aynı şekilde aldıktan sonra yola koyuluyoruz.

 

26 EYLÜL CUMARTESİ:

Sabah saatlerinde otelimize varıyoruz ve odaların durumuna göre yerleşip kahvaltımızı ediyoruz.
Kahvaltıdan sonra dalış merkezimize geçip eksik malzemeleri olan arkadaşlarımız malzemelerini aldıktan sonra tekneye geçiyoruz. Yarı kapasiteli 25 kişilik teknemizde 2 harika dalış yapıp öğle yemeğimizi yine teknede alıyoruz. 17:00 gibi otelimize geri dönüp akşam yemeği için hazırlanıyoruz.

27 EYLÜL PAZAR:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tekneye geçip gün içinde 2 harika dalış yapıyoruz ve öğle yemeğimiz yine teknede…
Dalışlarımızın ardından dönüş hazırlıklarını yapıp İstanbul’a doğru keyifli anılarla yola koyuluyoruz. Yol ve trafik durumuna göre saat 00:00-01:00 civarında İstanbul’a varıyoruz.

FİYATLANDIRMA

NAKİT
DALICI :1600 TL
SİNGLE ODA FARKI: 150 TL

(Dalıcı brövesi olmayan kişiler tekne kapasitesinin sınırlı olmasından dolayı 2 gün birer deneme dalışı yaparak dalıcı ücreti ödeyecektir.)

ÖNEMLİ NOT : Ulaşım almayacak olan arkadaşların rezervasyon anında mutlaka belirtmesi gerekmektedir.

Aksi belirtilmedikçe araç hizmet bedeli alınacaktır..
Sonradan yapılacak olan araç iptal tercihinde, araç ücret iadesi yapılamaz.
Araç tercih etmeyenlerden 200 TL tur ücretinden düşülecektir.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME ŞARTLARI
TÜM BONUS VE WORLD KARTLAR, AXESS, BANKKART, ADVANTAGE, CARDFİNANS, MAXIMUM VE PARAF KARTLARA 1-3-6-9 TAKSİT İMKANLARIMIZ MEVCUTTUR.
AŞAĞIDA SADECE DALICI ÜCRETLERİ KOMİSYON FARKLARI İLE YAZILMIŞTIR DİĞER ÜCRETLERE DE AYNI ORANLARDA KOMİSYON UYGULANACAKTIR.
ORANLAR YUKARIDA YAZAN TÜM KARTLAR İÇİN GEÇERLİDİR.
TEK ÇEKİM :1700 TL
3 TAKSİT :1750 TL
6 TAKSİT :1800 TL
9 TAKSİT :1850 TL

FİYATA DAHİL OLANLAR:
– Ulaşım ve tüm transferler
– 1 gece çift kişilik odalarda konaklama
– 2 sabah kahvaltısı
– 2 öğle yemeği

– Cumartesi akşam yemeği
– 2 gün 4 dalış
– Seyahat sigortası
– Dalışlardaki tüm ekipmanlar
– Sualtı fotoğrafları
– Maske, kolonya ve maps
– Tüm eğitmenlik ve rehberlik hizmetleri

– Tüm acente hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
-Yolda yapılan kişisel harcamalar

-Yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler

NOT: Dalıcıların kişisel nedenlerle veya dalış kurallarına uymaması sebebiyle dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

Kesin rezervasyonlar 21 EYLÜL Pazartesi akşamına kadar 500 TL kapora yatırıldığında gerçekleşecektir.
“HOCAM YAZ BENİ DE” DEMEKLE OLMUYOR YANİ :)))
Rezervasyonda önceliğimizi kapora yatıranlar alacaktır, kontenjanımızın çabuk dolacağını hatırlatalım.

Ödemenin kalanı ise tura bir hafta kala tamamlanmalıdır.

Tüm organizasyonlarımızda, kanunen zorunlu olan kara yolu yolcu taşımacılığı zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası ve zorunlu kara yolu taşımacılık mali sorumluluk sigortalarının hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesi’ne sahiptir. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez. (Gittiğiniz turlarda lütfen kendi iyiliğiniz için seyahat sigortasını sorgulayınız)

ETKİNLİĞİMİZ KENDİ ACENTEMİZ OLAN 11976 NO’LU TURSAB A SINIFI ACENTE DFC WORLD TRAVEL VE TSSF 892 NO’LU DIVEFAN CLUB TARAFINDAN ORGANİZE EDİLMİŞTİR. DALIŞLARIMIZ DIVEFAN CLUB EĞİTMENLERİ TARAFINDAN YAPTIRILACAKTIR.

DIVEFAN PRO TEAM!

HER TÜRLÜ SORU VE BİLGİLENDİRMELER İÇİN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM ADRESLERİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ..

Öztan SÖNMEZ
EĞİTMEN (CMAS,PADI,SSI)
0532 412 87 37
www.divefanclub.com
info@divefanclub.com
oztansonmez13@hotmail.com

DFC World Travel
Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Hakan Apt. No:33 K:2 D:9 Kadıköy/İSTANBUL
0216 DIVEFAN
0216 348 33 26

PANDEMİ KAPSAMINDA TURLARIMIZDA UYULMASI GEREKEN ZORUNLU KURALLAR:
– Ulaşım araçlarına ve tekneye binişlerde temassız ateş kontrolü yapılacaktır.
– Tüm yolcularımızın Sağlık Bakanlığı tarafından belirlemiş olduğu HES kodunu göstermesi gerekmektedir.
– Araçlara binerken tüm yolcularımıza 5 adet maske ve 80 derece limon kolonyası ücretsiz olarak dağıtılacaktır.
– Araçlarda tüm yolcular tek başına ve mümkün olduğunca çapraz şekilde oturacaktır. Yolculuk boyunca maske takmaları zorunludur.
– Yol boyunca verilecek molalar mümkün olduğunca kısa tutulacak ve yakın temas mesafesine dikkat edilecektir.
– Otellerde alınacak sabah kahvaltılarında otellerin uygulayacağı kurallar geçerlidir.
– Dalış tekneleri belirlenen kapasitelerinin yarısı kadar dalıcı alacak. Malzemesi olmayan dalıcılar için tur boyunca sadece kendilerinin kullanılması için malzeme ve maps(ağızlık) verilecektir. Malzemelerin karışmaması için üzerlerinde DiveFan yazılı ve numaralı yuvarlak metal numaralandırma yapılmıştır.
– Tekneler her ne kadar yarı kapasitede dalıcı almış olsa da alanın dar olduğu yerlerde sosyal mesafeye dikkat edilmesi gerekmektedir.
– Maskelerin buğusunun önlenmesi için tükürmek kesinlikle yasaktır. Lütfen eğitmen veya asistanlarımızdan gerektiğinde buğu çözücü isteyiniz.
– Cumartesi akşamı düzenlenecek akşam yemeğinde masalara sosyal mesafeye uygun olarak oturulacak ve gideceğimiz restaurantların almış olduğu önlemler geçerli olacaktır.
– Gideceğimiz bölgedeki valiliklerin almış olduğu kararlar geçerlidir. Eğer o bölgede dışarıda maske takmak zorunlu ise bu kurallara riayet ediniz. Kişisel olarak alınacak cezalardan DFC World Travel ve Divefan Club Dalış ve Doğa Sporları Merkezi sorumlu tutulamaz.
– Tur boyunca eğitmenlerimizin direktiflerine harfiyen uyunuz ve uymayanları gördüğünüz takdirde kendiniz uyarmayıp eğitmenlerinize söyleyiniz.
Kendi sağlınız ve çevrenizdeki arkadaşlarınızın sağlığı için lütfen kurallara uyalım. Sosyal mesafemizi koruyup, mümkün olduğunca maskelerimizi yüzümüzden çıkarmayalım.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − 43 =

clear formPost comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.