Daha

12 Haziran 2020

Kaş

Organize eden

DivefanClub

Merhaba Sevgili Dalıcılarımız….

 

Zorunlu vermiş olduğumuz uzun bir aradan sonra bu senenin ikinci turunu herkesin en sevdiği noktaya tabii ki Kaş’a yapıyoruz.
Dalışlarımızı yapacağımız teknemiz tabii ki Kaş’ın en iyi ve en konforlu teknelerinden biri olan Anemon olacak. Anemon teknemiz bildiğiniz gibi 90 kişilik kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük dalış teknelerinden biridir. Pandemi kapsamında alınan kararlar gereği maximum 45 kişi hatta turumuzu dolduramadığımız takdirde bile 30-35 kişi ile bu hafta sonunu sadece bizim grubumuza özel olarak kapatılmıştır.

Konaklamamız gene Kaş’ın en iyi ve en yeni otellerinden merkezde bulunan KaşMahal otel olacaktır. Aile ve kendi isteyen arkadaşlar dışında tüm misafirlerimiz fark vermeden single olarak konaklayacaktır.

Kanyon’uyla, Camel Reef’iyle, mağaraları, batıklarıyla, tünelleriyle ve Neptün’üyle Kaş, yılın her mevsimi muhteşem dalışlar yaptığımız bir nokta. Bu tur, teorik dersleri alanların pratik eğitimleri ve dalışları tamamlayıp bröve almaya hak kazanmaları ve pratik su altı eğitimlerinde eksikleri olanların tamamlayabilmesi için de iyi bir fırsat olacak.

PROGRAM
12 HAZİRAN CUMA:20:00’da Şişli’den hareket ediyoruz. Her misafirimizin temassız ateşlerini ölçtükten sonra 5 maske ve kolonya hediyemizi takdim edip, koltuklarda tek oturacak şekilde aracımızı alıyoruz. Anadolu yakasından gelecek dostlarımızı da aynı şekilde aldıktan sonra yola koyuluyoruz.
13 HAZİRAN CUMARTESİ: Sabah saatlerinde Kaş’daki otelimizde kahvaltımızı yapıp dalış teknemize geçiyoruz. Gün içinde 2 dalış yapıyoruz, öğle yemeği teknemizde olacak.
Akşam yemeği için keyifli bir mekanda ekstra olarak bir program yapacağız.
14 HAZİRAN PAZAR: Sabah kahvaltısını otelde yaptıktan sonra teknemize geçip 2 harika dalış daha yapıyoruz ve öğle yemeğini yine teknede yiyoruz.
Öğleden sonra dalışlarımızı bitirip dönüş yoluna çıkıyoruz.
Trafik ve yol şartlarına göre gece 03-04 gibi İstanbul’a varmayı planlıyoruz.

ÜCRETLENDİRME
NAKİT
-DALICILAR: 1400 TL
(Dalıcı brövesi olmayan kişiler tekne kapasitesinin sınırlı olmasından dolayı 2 gün birer deneme dalışı yaparak dalıcı ücreti ödeyecektir.)
–Covid-19 önlemleri kapsamında Araçlarda zorunlu hale getirilen %50 kapasite şartından dolayı MUNFERİT ulaşımda zorunlu haller dışında indirim yapılmayacaktır..

KREDİ KARTI İLE ÖDEME ŞARTLARI
TÜM BONUS VE WORD KARTLAR, AXESS, BANKKART, ADVANTAGE, CARDFİNANS, MAXIMUM VE PARAF KARTLARA 1-3-6-9 TAKSİT.
İMKANLARIMIZ MEVCUTTUR.
AŞAĞIDA SADECE DALICI ÜCRETLERİ KOMİSYON FARKLARI İLE YAZILMIŞTIR DİĞER ÜCRETLEREDE AYNI ORANLARDA KOMİSYON UYGULANACAKTIR.
ORANLAR YUKARIDA YAZAN TÜM KARTLAR İÇİN GEÇERLİDİR.
1 TAKSİT :1500 TL
3 TAKSİT :1550 TL
6 TAKSİT :1600 TL
9 TAKSİT :1650 TL

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
-Ulaşım ve tüm transferler
-1 Gece single odalarda konaklama
-2 sabah kahvaltısı
-2 öğle yemeği
-2 gün 4 dalış
-Seyahat sigortası
-Dalışlardaki tüm ekipmanlar
-Su altı fotoğrafları

-Maske,kolonya ve maps
-Tüm eğitmenlik ve rehberlik hizmetleri

DAHİL OLMAYANLAR
-Yolda ve teknedeki kişisel harcamalar
-Akşam yemeği ve içecekler

NOT: Dalıcıların kişisel nedenlerle ve dalış kurallarına uyulmaması durumuyla dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

Kesin rezervasyonlar ücretin tamamı alınmadan kabul edilmeyecektir.
HOCAM YAZ BENİ DE DEMEKLE OLMUYOR YANİ :)))
Rezervasyonda önceliğimizi ödemeyi yatıranlar alacaktır, kontenjanımızın çabuk dolacağını hatırlatalım.

 

Yapılan tüm organizasyonlarımız da yapılması kanunen zorunlu olan kara yolu yolcu taşımacılığı zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası ve zorunlu kara yolu taşımacılık mali sorumluluk sigortalarının hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesi’ne sahiptir. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez. (Gittiğiniz turlarda lütfen kendi iyiliğiniz için seyahat sigortasını sorgulayınız)

ETKİNLİĞİMİZ KENDİ ACENTEMİZ OLAN  11976 NO’LU TURSAB A SINIFI ACENTE DFC WORLD TRAVEL VE TSSF 892 NO’LU DIVEFAN CLUB TARAFINDAN ORGANİZE EDİLMİŞTİR. DALIŞLARIMIZ DIVEFAN CLUB EĞİTMENLERİ TARAFINDAN YAPTIRILACAKTIR.

DIVEFAN PRO TEAM…

HER TÜRLÜ SORU VE BİLGİLENDİRMELER İÇİN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM ADRESLERİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ..

Öztan SÖNMEZ

EĞİTMEN (CMAS,PADI,SSI)
0532 412 87 37
www.divefanclub.com
info@divefanclub.com
oztansonmez13@hotmail.com

DFC World Travel

Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad.Hakan Apt. No:33 K:2 D:9 Kadıköy/İSTANBUL

0216 DIVEFAN
0216 348 33 26

 

PANDEMİ KAPSAMINDA TURLARIMIZDA UYULMASI GEREKEN ZORUNLU KURALLAR:

-Ulaşım araçlarına ve tekneye binişlerde temassız ateş kontrolü yapılacaktır.

-Tüm yolcularımızın Sağlık Bakanlığı tarafından belirlemiş olduğu HES kodunu göstermesi gerekmektedir.

-Araçlara binerken tüm yolcularımıza 5 adet maske ve 80 derecelik limon kolonyası ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

-Araçlarda tüm yolcular tek başına ve mümkün olduğunca çapraz şekilde oturacaktır. Yol boyunca maske takmaları zorunludur.

-Yol boyunca verilecek molalar mümkün olduğunca kısa tutulacak ve yakın temas mesafesine dikkat edilecektir.

-Otellerde aileler ve birlikte kalmak isteyenler dışındaki herkes single olarak konaklama yapılacaktır.

-Otellerde alınacak sabah kahvaltılarında otellerin uygulayacağı kurallar geçerlidir.

-Dalış tekneleri belirlenen kapasitelerinin yarısı kadar dalıcı alacak. Malzemesi olmayan dalıcılar için tur boyunca sadece kendilerinin kullanılması için malzeme ve maps(ağızlık) verilecektir. Malzemelerin karışmaması için üzerlerinde  DiveFan Club yazılı ve numaralı yuvarlak metal numaralandırma yapılmıştır.

-Tekneler her ne kadar yarı kapasitede dalıcı almış olsa da alanın dar olduğu yerlerde sosyal mesafeye dikkat edilmesi gerekmektedir.

-Maskelerin buğusunun önlenmesi için tükürmek kesinlikle yasaktır. Lütfen eğitmen veya asistanlarımızdan gerektiğinde buğu çözücü isteyiniz.

-Cumartesi akşamı düzenlenecek akşam yemeğinde masalara sosyal mesafeye uygun olarak oturulacak ve gideceğimiz restaurantların almış olduğu önlemler geçerli olacaktır.

-Gideceğimiz bölgede ki valiliklerin almış olduğu kararlar geçerlidir. Eğer o bölgede dışarıda maske takmak zorunlu ise bu kurallara riayet ediniz. Kişisel olarak alınacak cezalardan DFC World Travel ve Divefan Club Dalış ve Doğa Sporları Merkezi sorumlu tutulamaz.

-Tur boyunca eğitmenlerimizin direktiflerine harfiyen uyunuz ve uymayanları gördüğünüz takdirde kendiniz uyarmayıp eğitmenlerimize bildiriniz.

Kendi ve çevrenizdeki arkadaşlarınızın sağlığı için lütfen bu kurallara uyalım. Sosyal mesafemizi koruyup, mümkün olduğunca maskelerimizi yüzümüzden çıkarmayalım…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 − 31 =

clear formPost comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.