Daha

5 Haziran 2020

Datça

Datça

Organize eden

DivefanClub

Evet Sevgili Arkadaşlar…

 

Covid19 yüzünden uzun süredir ıslanamadık, pullarımız üzerimizde kurudu…… 1 Haziran tarihinde yasakların kalkması ile bizim ve Devletimizin  almış olduğu kurallar çerçevesinde ilk turumuzun rotasını güzellikler diyarı Datça’ya çeviriyoruz…
Datça’nın su üstü ve su altı güzellikleri ve muhteşem dokusu bizleri bekliyor.
Pandeminin en güzel yanı denizlere girmenin ve balık avlamanın yasak olduğu bu sürede sualtı canlılığı artış gösterdi… Baracuda sürüleri ve orfozları ile her zaman Datça dalıcılarımız arasında ilgi odağı olmuştur.
Datça’nın güzelliklerini çok da anlatmaya gerek yok, gidip yaşamak lazım.
Tur kontenjanımız alınan kararlar neticesinde 18 kişi ile sınırlıdır.(Tekne kontenjanı 36 olduğu için %50 si). Araç,tekne kapasitesi yarı yarıya indirilmiş olup, aile veya isteyen arkadaşlar dışında herkes fiyat farkı alınmadan odalarda single olarak kalacaklardır ve araç da ikili koltuk da tek olarak oturacaktır. Bu yüzden düşünen arkadaşların hızlıca harekete geçmesini tavsiye ederiz.
Datça’da konaklayacağımız otel merkezde, limana yürüme mesafesinde bulunan ve yine DiveFan standartlarına yakışan bir tesis.

Kendi şahsi malzemesi olmayan dalıcılarımıza sıfır maps(verilen kişinin olacaktır) ve o haftasonu sadece kendisinin kullanacağı işaretlenmiş bcd ve regülatör verilecektir.

PROGRAM
05 HAZİRAN CUMA: 19:30’da Şişli’den hareket ediyoruz. Her misafirimizin temassız ateşlerini ölçtükten sonra 5 maske ve kolonya hediyemizi takdim edip, koltuklarda tek oturacak şekilde aracımıza alıyoruz. Anadolu yakasından gelecek dostlarımızı da aynı şekilde aldıktan sonra yola koyuluyoruz.
06 HAZİRAN CUMARTESİ: Sabah saatlerinde Datça’daki otelimizde kahvaltımızı yapıp dalış teknemize geçiyoruz. Gün içinde 2 dalış yapıyoruz, öğle yemeği teknemizde olacak.
Akşam yemeği için keyifli bir mekanda ekstra olarak bir program yapacağız.
07 HAZİRAN PAZAR: Sabah kahvaltısını otelde yaptıktan sonra teknemize geçip 2 harika dalış daha yapıyoruz ve öğle yemeğini yine teknede yiyoruz.
Öğleden sonra dalışlarımızı bitirip dönüş yoluna çıkıyoruz.
Trafik ve yol şartlarına göre gece 02-03 gibi İstanbul’a varmayı planlıyoruz.

ÜCRETLENDİRME
NAKİT
-DALICILAR: 1400 TL
(Dalıcı brövesi olmayan kişiler tekne kapasitesinin sınırlı olmasından dolayı 2 gün birer deneme dalışı yaparak dalıcı ücreti ödeyecektir.)
-Covid-19 önlemleri kapsamında Araçlarda zorunlu hale getirilen %50 kapasite şartından dolayı MUNFERİT ulaşımda zorunlu haller dışında indirim yapılmayacaktır..

KREDİ KARTI İLE ÖDEME ŞARTLARI
TÜM BONUS VE WORD KARTLAR, AXESS, BANKKART, ADVANTAGE, CARDFİNANS, MAXIMUM VE PARAF KARTLARA 1-3-6-9 TAKSİT.
İMKANLARIMIZ MEVCUTTUR.
AŞAĞIDA SADECE DALICI ÜCRETLERİ KOMİSYON FARKLARI İLE YAZILMIŞTIR DİĞER ÜCRETLEREDE AYNI ORANLARDA KOMİSYON UYGULANACAKTIR.
ORANLAR YUKARIDA YAZAN TÜM KARTLAR İÇİN GEÇERLİDİR.
1 TAKSİT :1500 TL
3 TAKSİT :1550 TL
6 TAKSİT :1600 TL
9 TAKSİT :1650 TL

FİYATLARA DAHİL OLANLAR
-Ulaşım ve tüm transferler
-1 Gece single odalarda konaklama
-2 sabah kahvaltısı
-2 öğle yemeği
-2 gün 4 dalış
-Seyahat sigortası
-Dalışlardaki tüm ekipmanlar
-Su altı fotoğrafları

-Maske,kolonya ve maps
-Tüm eğitmenlik ve rehberlik hizmetleri

DAHİL OLMAYANLAR
-Yolda ve teknedeki kişisel harcamalar
-Akşam yemeği ve içecekler

NOT: Dalıcıların kişisel nedenlerle ve dalış kurallarına uyulmaması durumuyla dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

Kesin rezervasyonlar ücretin tamamı alınmadan kabul edilmeyecektir.
HOCAM YAZ BENİ DE DEMEKLE OLMUYOR YANİ :)))
Rezervasyonda önceliğimizi ödemeyi yatıranlar alacaktır, kontenjanımızın çabuk dolacağını hatırlatalım.

Yapılan tüm organizasyonlarımız da yapılması kanunen zorunlu olan kara yolu yolcu taşımacılığı zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası ve zorunlu kara yolu taşımacılık mali sorumluluk sigortalarının hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesi’ne sahiptir. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez. (Gittiğiniz turlarda lütfen kendi iyiliğiniz için seyahat sigortasını sorgulayınız)

ETKİNLİĞİMİZ KENDİ ACENTEMİZ OLAN  11976 NO’LU TURSAB A SINIFI ACENTE DFC WORLD TRAVEL VE TSSF 892 NO’LU DIVEFAN CLUB TARAFINDAN ORGANİZE EDİLMİŞTİR. DALIŞLARIMIZ DIVEFAN CLUB EĞİTMENLERİ TARAFINDAN YAPTIRILACAKTIR.

DIVEFAN PRO TEAM…

HER TÜRLÜ SORU VE BİLGİLENDİRMELER İÇİN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM ADRESLERİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ..

Öztan SÖNMEZ

EĞİTMEN (CMAS,PADI,SSI)
0532 412 87 37
www.divefanclub.com
info@divefanclub.com
oztansonmez13@hotmail.com


DFC World Travel

Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad.Hakan Apt. No:33 K:2 D:9 Kadıköy/İSTANBUL

0216 DIVEFAN
0216 348 33 26

 

PANDEMİ KAPSAMINDA TURLARIMIZDA UYULMASI GEREKEN ZORUNLU KURALLAR:

-Ulaşım araçlarına ve tekneye binişlerde temassız ateş kontrolü yapılacaktır.

-Tüm yolcularımızın Sağlık Bakanlığı tarafından belirlemiş olduğu HES kodunu göstermesi gerekmektedir.

-Araçlara binerken tüm yolcularımıza 5 adet maske ve 80 derecelik limon kolonyası ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

-Araçlarda tüm yolcular tek başına ve mümkün olduğunca çapraz şekilde oturacaktır. Yol boyunca maske takmaları zorunludur.

-Yol boyunca verilecek molalar mümkün olduğunca kısa tutulacak ve yakın temas mesafesine dikkat edilecektir.

-Otellerde aileler ve birlikte kalmak isteyenler dışındaki herkes single olarak konaklama yapılacaktır.

-Otellerde alınacak sabah kahvaltılarında otellerin uygulayacağı kurallar geçerlidir.

-Dalış tekneleri belirlenen kapasitelerinin yarısı kadar dalıcı alacak. Malzemesi olmayan dalıcılar için tur boyunca sadece kendilerinin kullanılması için malzeme ve maps(ağızlık) verilecektir. Malzemelerin karışmaması için üzerlerinde  DiveFan Club yazılı ve numaralı yuvarlak metal numaralandırma yapılmıştır.

-Tekneler her ne kadar yarı kapasitede dalıcı almış olsa da alanın dar olduğu yerlerde sosyal mesafeye dikkat edilmesi gerekmektedir.

-Maskelerin buğusunun önlenmesi için tükürmek kesinlikle yasaktır. Lütfen eğitmen veya asistanlarımızdan gerektiğinde buğu çözücü isteyiniz.

-Cumartesi akşamı düzenlenecek akşam yemeğinde masalara sosyal mesafeye uygun olarak oturulacak ve gideceğimiz restaurantların almış olduğu önlemler geçerli olacaktır.

-Gideceğimiz bölgede ki valiliklerin almış olduğu kararlar geçerlidir. Eğer o bölgede dışarıda maske takmak zorunlu ise bu kurallara riayet ediniz. Kişisel olarak alınacak cezalardan DFC World Travel ve Divefan Club Dalış ve Doğa Sporları Merkezi sorumlu tutulamaz.

-Tur boyunca eğitmenlerimizin direktiflerine harfiyen uyunuz ve uymayanları gördüğünüz takdirde kendiniz uyarmayıp eğitmenlerimize bildiriniz.

Kendi ve çevrenizdeki arkadaşlarınızın sağlığı için lütfen bu kurallara uyalım. Sosyal mesafemizi koruyup, mümkün olduğunca maskelerimizi yüzümüzden çıkarmayalım…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × = 8

clear formPost comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.