Daha

9 Mart 2019

Kayseri

Kayseri Erciyes Dağı

Organize eden

DivefanClub

Sevgili arkadaşlar… 
Kış ayları ile birlikte bir Dalış ve Doğa Sporları Kulübü olarak kış etkinliklerimize tam gaz devam ediyoruz… Kış etkinliklerimizde de DiveFan Club farkını fazlasıyla hissedeceksiniz. 

Hafta sonu 2 günlük Kayseri-Erciyes kayak ve snowboard keyfi hem de ulaşım uçakla… 
Yine tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünülerek sizler için en iyisinin hazırlandığı bir programla karşınızdayız.

Otelimiz, havaalanına ve Kayak merkezine 5-10 dk mesafedeki, en iyi ve en yeni otellerden Fier Butik otelde olacak. Turumuz, tüm ulaşım, transferler, 2 günlük sınırsız ski pass, konaklama ve 2 kahvaltı dahil şekilde olacaktır. Kayseri/Erciyes Türkiye’nin en iyi kayak bölgelerinden biridir ve herkesi mutlu edecek oldukça geniş ve farklı pistleri mevcuttur. Yeni başlayanlar için baby pistten acemiler için 1.4 km’lik piste ve pistler arası geçişlerle 10 km hatta daha uzun pistlere sahiptir ki bu pistler, Tekir kapı, Develi kapı, Hisarcık kapı, Hacılar kapı ve açılırsa siyahın siyahı Ottoman pistidir. Kayseri’ye cumartesi sabah uçakla gidip pazar gecesi döneceğiz uçuşumuz Pegasus Havayolları ile olacaktır.

PROGRAM

9 MART 2018 CUMARTESİ SABAH 05:00’DA SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI’NDA BULUŞMA. SAAT:06:55 Uçağı ile Kayseri’ye uçuş ve 08:20’da varış. Transfer araçlarımızla önce otantik kahvaltı alacağımız yere gidip muhteşem kahvaltımızı yapıyoruz sonrasın da konaklayacağımız otelimize geçip üstümüzü değiştirip yine transfer araçlarımızla dağa doğru yola çıkıyoruz ve tüm gün süren kayak ve snowboard keyfi başlıyor. Akşam belirlediğimiz saatte buluşma ve merkezdeki otelimize transfer. Akşam yemeği için hep birlikte eğleneceğimiz ve yemek yiyeceğimiz bir program yapılacaktır.

10 MART 2018 PAZAR Sabah otelde yaptığımız kahvaltı sonrası dağa transfer ve tüm gün yine kayak ve snowboard keyfi. Akşam merkeze dönüşün ardından akşam yemeğimizi yiyor ve hava alanına geçiyoruz. Gece 22:30 uçağı ile İstanbul’a hareket edip saat 23:35’de İstanbul’a varış ve de turumuzun sonu.

ÜCRETLENDİRME
NAKİT
FULL PAKET: 750 TL
SKI PASS’IZ : 700 TL 
SINGLE ODA FARKI: 100 TL 

ÇOCUK ÜCRETLENDİRMELERİ

0-2 YAŞ ARASI :100 TL

2-4 YAŞ ARASI :400 TL

4-12 YAŞ ARASI:650 TL

Tüm bu çocuk fiyatlandırmaları 2 yetişkin yani için geçerlidir.

KREDİ KARTI
FULL PAKET: 850 TL
SKI PASS’IZ : 800 TL 

2-4 YAŞ ARASI :450 TL

4-12 YAŞ ARASI:750 TL

AKBANK, YAPI KREDİ BANKASI, GARANTİ BANKASI VE TÜM BONUS KARTLAR TEK ÇEKİM VEYA 6 TAKSİTE KADAR BÖLME İMKANI.


DAHİL OLANLAR
-Pegasus Hava yolları ile İstanbul-Kayseri-İstanbul uçuşları
-15 kg kargo 8 kg kabin olan bagaj limiti
-1 Gece konaklama (2 kişilik odalarda)
-2 gün Kahvaltı
-1 akşam yemeği
-2 Gün full skipass (tüm liftlerde geçerli)
-2 gün Transfer Hizmetleri (havaalanı– Otel – Dağ)
-Profesyonel Dağ Rehberlik Hizmetleri

DAHİL OLMAYANLAR

-Ekipman uçak kargo ücretleri (isteyene 50 TL karşılığı gidiş dönüş alabiliriz)
-Öğle yemekleri
-Akşam yemekleri
-Kayak ve Snowboard eğitimleri
-Kayak ve Snowboard malzeme kiraları
-Tüm kişisel harcamalar

Not: Kişisel nedenlerle veya doğa şartları gereğince kayak yapamaması ya da yapılamaması uçak ve transfer araçlarının kaçırılması durumlarında ücret iadesi yoktur. Turumuza katılmayı kesinleştirmek için 5 ŞUBAT tarihine kadar 350 TL kapora yatırmak ve kimliğinizde yazdığı şekliyle ad soyad bilgisini vermek gerekmektedir. Uçakla gidileceği için bu konuda maalesef taviz veremiyoruz. Rezervasyon önceliği kapora yatıran misafirlerimizin olacaktır. HOCAM YAZ BENİ DEMEKLE OLMUYOR YANİ.😉

Etkinliğimiz kendi acentemiz olan SONO TUR SEYAHAT ACENTASI (A sınıfı 8398) ve DiveFan Club (772) tarafından birlikte organize edilmiştir. Yapılan tüm organizasyonlarımızda tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan karayolu yolcu taşımacılığı zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası ve zorunlu karayolu taşımacılık mali sorumluluk sigortaların hepsi yapılmıştır. Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine sahiptir. Bu sigortanın bedeli ilan ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilemez. (Gittiğiniz turlarda lütfen kendi iyiliğiniz için seyahat sigortasını sorgulayınız)

HER TÜRLÜ SORU VE BİLGİLENDİRMELERİNİZ İÇİN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM ADRESLERİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Öztan SÖNMEZ

TSSF/CMAS 2* Eğitmen
PROTEC Instructor Trainer
SSI DiveCon Instructor
Cmas&SSI&PROTEC Uzmanlıklar Eğitmeni
TSSF Rehber Balıkadam
Profesyonel balıkadam
Altın Cankurtaran
0532 412 87 37
info@divefanclub.com
oztansonmez13@hotmail.com

SONOTUR
444 7 386
www.sonotur.com

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

÷ 7 = 1

clear formPost comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.