2 Ekim 202020:00 - 23:00
Dalış / Eğitim / Kültür / Yurtiçi

2-4 Ekim, 2 Gece Konaklamalı Her Şey Dahil Ayvalık Dalış Turu

İstanbul’a yakınlığı ve su altı canlılığı ile bizleri bekleyen Ege’nin güzel ilçesi Ayvalık’a gidiyoruz.
Hem ileri seviyedeki dalıcı arkadaşlarımızın dalabileceği ve dünyada sadece Ayvalık ve Portofino’da bulunan kırmızı mercanları; hem de bir yıldız seviyesindeki dalıcılarımızın her dalışında karşılaşabileceği böcekler, mürenler, tüp kurdu tarlaları ile meşhur Ayvalık bizleri bekliyor! Bu güzel ilçe ayrıca Cumartesi akşam yemeği için gideceğimiz Cunda Adası’nda bulunan restoranların hazırladığı kabak çiçeği dolması, kekikli ahtapot, kalamar ve mezeleri ile de ünlü…
...

Daha
9 Ekim 202020:00 - 23:55
Dalış / Eğitim / Kültür / Yurtiçi

Detaylar yakında....

Daha
Detaylar yakında....
10 Ekim 202014:00 - 10:00
Dalış / Eğitim / Kültür / Yurtiçi

Sevgili üyelerimiz,

Divefan Club olarak yine farklı ve yeni bir tur…

8 gün 7 gece, Bozburun Marmaris çıkışlı, 12 kişilik her şey dahil, 13 gündüz-1 gece dalışlı, sabahları yoğa seanslı, tekne konaklamalı turumuz ile karşınızdayız!

Yurtdışı Liveaboard turlarında yaşayabileceğiniz konfor ve keyfi, Ege’nin masmavi sularında hem de yarı fiyatına deneme şansı sunuyoruz…

Teknemiz Bozburun’dan maviliklere açılıp Bozburun Bölgesi, Datça Aktur, Datça ve Knidos bölgelerinde dalışlarımızı gerçekleştirip aynı limanda sonlandırıyoruz.

Tekne konaklamalı turların farkı konfor ve rahatlığın yanında bu bölgedeki daha uzak ve farklı noktalara dalış yapılabilme imkanı sunmasıdır. Ayrıca katılmak isteyen arkadaşlarla sabahları yoga egzersizleri ve orman y&...

Daha
16 Ekim 202022:00
Dalış / Eğitim / Kültür / Yurtiçi

Detaylar yakında....

Daha
Detaylar yakında....
28 Ekim 202020:00
Dalış / Eğitim / Kültür / Yurtiçi

Evet değerli DiveFanlar, asın bayrakları!

Muhteşem 29 Ekim kutlamaları için her sene olduğu gibi bu sene de Kaş’a gidiyoruz.
Hepinizin bildiği gibi Türkiye’de Cumhuriyet Bayramı en güzel Kaş'ta kutlanır. Öyle ki, orada kutlamalara bir kez katılanlar her Cumhuriyet Bayramı'nda orada olmak ister.
İşte biz de 29 Ekim tatilinin Perşembe gününe gelmesinden dolayı bu yıl 29 Ekim turumuzu Cuma gününü de ekleyerek 4 gün olarak planladık.
Perşembe akşamı Cumhuriyet Bayramı'mızı en güzel şekilde kutlayacağız. Kutlamalar için her sene Kaş Meydanı’nda kurulan bize özel masalara gidiyorduk. Yalnız bu sene pandemi yüzünden aldığımız duyumlar maalesef meydanda toplu şekilde kutlama olmayacağı yönü...

Daha
6 Kasım 2020
+90 532 412 87 37 Dalış / Eğitim / Kültür / Yurtdışı https://www.facebook.com/divefan.club.7/

6-9 KASIM ÜRDÜN-AKABE KÜLTÜR VE DALIŞ TURU VİZESİZ…
Divefan Club ve DFC World Travel farkı ile yeni bir ülkeye, Ürdün’ün en önemli turistik destinasyonu Aqabe’ye gidiyoruz.
Uçuşlarımızı Türk Havayolları ile aktarmasız gerçekleştirip,Aqabe’nin en iyi otellerinden biri ORYX City Otel’de kalıyoruz. Sadece Kızıldeniz’in muhteşem sualtında dalışlar yapmayacağız. Petra Antik kenti gezisi,çölde safariler, Wadi Rum ve Wadi Musa turu gibi tarihi ve doğal güzellik ile farklı bir deneyim yaşayacağız.
Aqabe, yılın her ayında ziyaret edilip, dalış yapılabilecek bir şehir. Ilıman iklimi ve kış aylarında bile günde 12 saatten fazla güneş ...

Daha
20 Mart 2021
Maldivler +90 532 412 87 37 Dalış / Kültür / Yurtdışı https://www.facebook.com/divefan.club.7

21-28 Mart 2021 Tekne Konaklamalı Cennet Adası Maldivler Dalış Turu!

Maldivler; resmî adıyla Maldiv Cumhuriyeti, Hint Okyanusu'nda 1.200 adadan oluşan bir devlettir. Hindistan'ın güneyinde ve Sri Lanka'nın yaklaşık 750 kilometre (435 mil) güneybatısında yer alır. Küresel iklim değişiklikleri yüzünden yüzyıl içerisinde sular altında kalacağı öngörülen Maldiv halkına, 15 Kasım 2005 itibarıyla Avustralya'ya sığınma hakkı verilmiştir.

1.200 adanın 281'inde yerleşim vardır. 1.000 civarında ada hâlen boştur. Yerleşim bulunan 281 adadan 195'inde Maldivliler yaşarken; 86 tanesi "otel ada" şeklinde kullanılmaktadır.

Maldiv halkının % 97'si Müslüman olup; yönetim "başkanlık" tipi cumhuriyettir.

TUR PROGRAMI:&...

Daha
7 Mayıs 2021
+90 532 412 87 37 Dalış / Kültür / Yurtdışı https://www.facebook.com/divefan.club.7/

SIPADAN ADASI / MALEZYA  7-16 MAYIS 2021 RAMAZAN BAYRAMI


Dalıcıların rüyası Malezya Sipadan Adası’na gidiyoruz!
Kristal mavi berrak bir deniz, muhteşem bir doğa ve dünyanın en zengin deniz yaşamına ev sahipliği yapan bir ada… Sipadan. Yani “sınır adası”. Profesyonel dalgıçların bir ağız olmuşçasına “en iyi dalış bölgeleri” arasında gösterdiği Pulau Sipadan, Malezya’da küçük bir mercan adası.

Hint Okyanusu ile Büyük Okyanus’un birleştiği Celebes Denizi üzerinde bulunan Sipadan, bölgede yer alan binlerce adadan yalnı...

Daha